Descobriu la millor gamma de màquines de termoformat de plàstic per a diferents requisits de fabricants i proveïdors exclusius. La nostra gamma està dissenyada per professionals experimentats i enginyeria que fa que el producte compleixi els estàndards de qualitat internacionals més alts. La nostra col·lecció compleix els més alts estàndards de qualitat i ofereix solucions integrals de les indústries.

(2). Estació de formació
1. Marc de tub quadrat estàndard amb 100 * 100, el motlle és d'acer fos i el motlle superior es fixa amb una femella.1.Bobinatge en línia
2. Reductor amb motor de 0,75 kW (1 unitat)
(4). Paramentadors del producte
Model | HEY12-6835 | HEY12-7842 |
Àrea màxima de conformació (mm2) | 680*350 | 780 x 420 |
Estació de Treball | Formar, tallar, apilar | |
Material aplicable | PS, PET, HIPS, PP, PLA, etc | |
Amplada del full (mm) | 380-810 | |
Gruix de la làmina (mm) | 0,3-2,0 | |
Màx. Profunditat de conformació (mm) | 200 | |
Màx. Dia. De rotlle de làmina (mm) | 800 | |
Carrera del motlle (mm) | 250 | |
Longitud de l'escalfador superior (mm) | 3010 | |
Longitud de l'escalfador inferior (mm) | 2760 | |
Màx. Força de tancament del motlle (T) | 50 | |
Velocitat (cicle/min) | Màx. 32 | |
Precisió del transport del full (mm) | 0,15 | |
Font d'alimentació | 380V 50Hz trifàsic 4 fils | |
Potència de calefacció (kw) | 135 | |
Potència total (kw) | 165 | |
Dimensió de la màquina (mm) | 5375*2100*3380 | |
Dimensió del suport de fulls (mm) | 2100*1800*1550 | |
Pes de la màquina sencera (T) | 10 | |


Detalls del producte
La màquina de fabricació d'envasos d'aliments amb closca de fruites per a mascotes és una màquina versàtil i eficient dissenyada per crear de forma ràpida i senzilla envasos d'aliments personalitzats. Aquesta màquina de fabricació d'envasos d'aliments és adequada per a materials PET, PVC, PS, PLA.


Paràmetre tècnic
Model | HEY01-604 | HEY01-7860 |
|---|---|---|
Àrea màxima de formació | 600 x 400 | 780 x 60 |
Estació de Treball | Formar, tallar, apilar | |
Material aplicable | PS, PET, HIPS, PP, PLA, etc | |
Amplada del full (mm) | 350-81 | |
Gruix de la làmina (mm) | 0,2-1,5 | |
Màx. Dia. De rotlle de làmina (mm) | 80 | |
Cursa del motlle de formació (mm) | 120 per a motlle amunt i motlle avall | |
Consum energètic | 60-70KW/ | |
Màx. Profunditat formada (mm) | 100 | |
Carrera del motlle de tall (mm) | 120 per a motlle amunt i motlle avall | |
Màx. Zona de tall | 600 x 400 | 780 x 600 |
Màx. Força de tancament del motlle (T) | 5 | |
Velocitat (cicle/min) | Màxim 30 | |
Màx. Capacitat de la bomba de buit | 200 m³/ | |
Sistema de refrigeració | Refrigeració per aigua | |
Font d'alimentació | 380V 50Hz 3 fases 4 fils | |
Màx. Potència de calefacció (kw) | 140 | |
Màx. Potència de tota la màquina (kw) | 160 | |
Dimensió de la màquina (mm) | 9000*2200*269 | |
Dimensió del suport de fulls (mm) | 2100*1800*1550 | |
Pes de la màquina sencera (T) | 12.5 |
Característica de la màquina de termoformat per a mascotes
1. Combinació mecànica, pneumàtica i elèctrica, totes les accions de treball estan controlades per PLC. La pantalla tàctil fa que l'operació sigui còmoda i fàcil.
2. Àrea màxima de formació: 600x400, 780x600mm, es pot personalitzar
3. Alimentació del servomotor, la longitud d'alimentació es pot ajustar de forma progressiva. Alta velocitat i precisió.
4. Superior& escalfador inferior, calefacció de quatre seccions.
5. Escalfador amb sistema de control de temperatura intel·lectual, que té una alta precisió i una temperatura uniforme, no es veurà afectat per la tensió exterior. Baix consum d'energia (estalvi d'energia del 15%), garanteix la vida útil més llarga del forn de calefacció.
6. El motlle de la unitat de formació i tall obre i tanca controlat per servomotor, els productes compten automàticament.
7. L'amplada d'alimentació es pot ajustar de manera elèctrica de manera sincrònica o independent.
Implementem completament el sistema de gestió ISO9001 i controlem estrictament tot el procés de producció. Tots els empleats han de rebre una formació professional abans de treballar.
Cada procés de processament i muntatge té estàndards tècnics científics estrictes.